Telefonia stacjonarna

Firma TELGAM S.A. oprócz telewizji i Internetu oferuje klientom najtańsze na rynku połączenia telefoniczne.

Po podpisaniu umowy przełączymy Twój telefon stacjonarny do naszej sieci. Pamiętaj, że możesz zachować swój stary numer telefoniczny i przenieść go do naszej sieci. Musisz jednak pamiętać o tym aby nie wypowiadać umowy swojemu Operatorowi (TPS.A., Netia itp.). To My załatwimy za Ciebie wszelkie formalności. Od tej chwili uzyskasz bezpłatne połączenia wewnątrz naszej sieci i bardzo tanie połączenia zagraniczne. Kolejne atuty naszej telefonii to prezentacja numeru, poczta głosowa, możliwość wysyłania i odbierania faksów i wiele innych funkcji dostępnych dotychczas tylko w telefonii komórkowej.

Przewidywany w niedługim czasie dostęp on-line za pośrednictwem platformy E-BOK do naszego systemu rozliczeniowego pozwoli Ci lepiej kontrolować Twoje koszty. Jest to idealne rozwiązanie zwłaszcza dla osób prowadzących w domu działalność gospodarczą. W łatwy sposób możesz uporządkować historię prowadzonych rozmów.

Wybierz dogodną dla siebie taryfę telefoniczną. Pamiętaj, że jeżeli oprócz telefonu wybierzesz także telewizję lub internet, to otrzymasz rabat na usługi nawet do 45%.

Telefonia Tradycyjna Telefonia VoIP