Logowanie do eBok

ZADZWOŃ: 13 491 50 00

Aktualności

https://www.telgam.pl/telefonia-komorkowa
W sieci #Telgam Promocja Świąteczno-Noworoczna

Od dnia 07 grudnia 2017r. zapraszamy naszych klientów i kontrahentów do nowo otwartego Biura Obsługi Klienta przy ul. Mickiewicza 148 A (os.Gamrat - budynek TELGAM) w Jaśle w godzinach od 8.00 do 16.00

Tylko jutro - 24 listopada odpalamy promocję o nazwie „Black Friday 2017”, dzięki której klienci telewizji cyfrowej sieci #Telgam otrzymują program HBO do końca roku za 1zł netto.

Sezon zmiany operatorów w pełni. Już wiele osób skorzystało z możliwości przeniesienia numeru komórkowego do naszej sieci od innych operatorów, zachowując dotychczasowy numer i zasięg. Wystarczyła jedna wizyta w Naszym Biurze Obsługi Klienta w Jaśle przy ul. Floriańskiej 17. ( naprzeciwko II LO).

 10.02. br. pojawią się dwa nowe kanały: Polsat DOKU oraz Polsat Sport News HD!

Telgam S.A. jako pierwszy z lokalnych dostawców internetu wprowadza do oferty telefonię komórkową z internetem LTE która działa tak jak inne znane sieci komórkowe.

Nowości w ofercie telefoni komórkowej TELGAM. Nielimitowane połączenia do wszystkich sieci za 21 zł miesięcznie w ofercie komórkowej. Możliwość nabycia telefonów komórkowych w systemie ratalnym np myPhone Compact od 7,5 zł mc , myPhone Fun 5 od 10 zł mc. Internet 1 Gb miesięcznie od 7 zł. 10 Gb 21 zł miesięcznie

W załączeniu przedstawiamy aktualny zestaw kanałów TV.

Lista kanałów 

W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w piłce nożnej 2016 pragniemy poinformować, że w telewizji TELGAM - AVIOS dostępne będą kanały premium Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3.

Oddajemy w ręce naszych klientów katalog usług TELGAM S.A. Internet, Telewizja HD, Telefonia Komórkowa, Telefonia Stacjonarna, Internet Mobilny. Łącząc nasze usługi uzyskacie Państwo oszczędności pieniędzy i czasu. Jeden rachunek , jeden dostawca na klika usług oraz lokalne Biuro Obsługi Klienta zlokalizowane w Jaśle. 

W związku ze zmianą lokalizacji Biura Obsługi Klientów informujemy, że nowa lokalizacja znajduje się na ul. Floriańskiej 17/14 w Jaśle.

Zmianie ulegną również godziny otwarcia Biura Obsługi Klientów.

poniedziałek - piątek od 8.00 do 17.00

 

Nowe godziny otwarcia obowiązują od 4 sierpnia 2014r.

Specjalna oferta na internet światłowodowy dla mieszkańców miejscowości: Skołyszyn, Trzcinica, Bączal Dolny, Opacie, Kołaczyce, Nawsie Kołaczyckie, Bieździedza, Kowalowy, Sobniów, Jareniówka, Żółków, Niegłowice. Liczba darmowych przyłączeń wraz z darmowym ruterem Wifi ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Prawo telekomunikacyjne umożliwia Abonentom zmianę operatora telefonii stacjonarnej lub komórkowej z jednoczesnym zachowaniem dotychczasowego numeru telefonu. Jak to zrobić ? Urząd Komunikacji Elektronicznej, krok po kroku przedstawił materiał jak przenieść numer do nowego operatora.

Nowa oferta telewizji wzbogacona o nowe kanały i nowy dekoder ( Motorola VIP 1003 ) dostępna będzie dla Państwa już od września 2013r.  Nasi klienci dzięki nowej ofercie będą mieli dostęp do blisko 170 kanałów telewizji, ale nie tylko. Dzięki nowej platformie i urządzeniu do odbioru telewizji dostępne będą użyteczne funkcje tj.