Logowanie do eBok

ZADZWOŃ: 13 491 50 00

Sprzęt IT

Jeśli stoją Państwo przed wyborem sprzętu IT, a nie działacie w branży , trudno jest się zorientować w nowoczesnych rozwiązaniach czy cenach na rynku. Jak więc należy „zabrać się” do wyposażenia w komputery, drukarki, faksy itp., modernizując biuro lub urządzając je od podstaw ?

Na pewno nie na chybił trafił, ponieważ skutki teraz podjętych decyzji będą odczuwalne w całym okresie użytkowania sprzętu. Dlatego warto skorzystać z naszych usług dzięki którym wybierzemy, dostarczymy lub wynajmiemy odpowiedni sprzęt IT. Zapewnimy ciągłą obsługę serwisową tak aby klient, mógł skoncentrować się na swojej podstawowej działalności. Dodatkowo zrealizujemy wszelkie działania związane z konfiguracją sprzętu, aby zapewnić ochronę i idealne funkcjonowanie z usługami tj. internet, poczta, hosting, www, monitoring, telefonia.

Nasze doświadczanie we współpracy z firmami IT i dostawcami profesjonalnych serwerów danych dla instytucji i dużych podmiotów gospodarczych zapewni również uzyskanie korzystnych rabatów cenowych.