Telgam S.A. spółka notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, działająca na terenie powiatu jasielskiego poszukuje osób do pracy:

Monter sieci światłowodowych  (1 x wakat )

Nasze wymagania:
Chęć rozwoju i nauki w dziedzinie informatyki i telekomunikacji
Podstawowa znajomość zagadnień związanych z siecią telekomunikacyjną
Umiejętność wykonywania instalacji teletechnicznych
Sumienność, umiejętność pracy zarówno w zespole jak i indywidualnie

Wykształcenie min. średnie
Prawo jazdy kat. B
Zakres obowiązków:
Udział w budowie nowoczesnej sieci telekomunikacyjnej, usuwanie awarii, dbałość o wizerunek Spółki.

Oferujemy:
Pracę w miłej atmosferze oraz narzędzia pracy
Możliwości rozwoju i realizacji w zakresie nowych technologii
Możliwość doskonalenia zawodowego i zdobycia doświadczenia
Umowę o pracę
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z nazwą stanowiska (w tytule e-maila) na adres e-mail:biuro(a)telgam.pl
lub w BOK
TELGAM S.A.
ul. Mickiewicza 148 A
38-200 Jasło
Prosimy także o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Telgam S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji i selekcji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz.U. Z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z póź. zm.)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Specjalista ds.Sprzedaży Usług Komórkowych ( 1 x wakat)

Znajomość lokalnego rynku usług telekomunikacyjnych
Znajomość usług telekomunikacyjnych i trendów rynkowych
Wykształcenie wyższe
Umiejętność nawiązywania i utrzymania relacji z klientem
Prawo Jazdy kat. B
Sumienność w wykonywaniu pracy
Sprzedaż usług telefonii komórkowej, przenoszenie numerów do sieci Telgam. Dbałość o dobre relacje z klientami i wizerunek Spółki.

Oferujemy:
Możliwości rozwoju i realizacji
Możliwość doskonalenia zawodowego
Umowę na prowizję
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z nazwą stanowiska (w tytule e-maila) na adres e-mail: biuro(a)telgam.pl

lub w BOK
TELGAM S.A.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.